Abdullah Avcı’nın Sözleşmesi Uzatıldı!

Abdullah Avcı’nın Sözleşmesi Uzatıldı!

Abdullah Avcı’nın Sözleşmesi Uzatıldı!

Trabzonspor ile 2021- 2022 yılında rüya sezonu yaşayan Abdullah Avcı’nın sözleşmesinin uzatıldığı kamuoyuyla paylaşıldı. Avcının sözleşmesinin uzatılmasında başarılı teknik adamın projelerinin uzun ömürlü olması yer alıyor. Projeleriyle ve başarılarıyla dikkatleri üzerine çeken Abdullah Avcı Trabzonspor’da mutlu olduğunu ve daha burada yapılacak birçok işin olduğunu açıklamalarında dikkat çekti. Avcı yönetiminde gelişen olayların her geçen gün daha fazla ilgileri üzerine çekmesi Trabzonlu taraftarları memnun ediyor. Sezona istediği gibi bir başlangıç yapamayan Trabzonspor son günlerde aldığı kritik galibiyetlerle kendisini toparlamayı başardı. Gaziantep ve Kayseri maçlarında geriye düşmesine rağmen 3 puanı almayı başaran takımın mantalitesi her geçen gün daha fazla yerine oturuyor.

Kızılyıldız Galibiyeti Etkili Oldu!

Abdullah Avcı ile 1+1 yıllık sözleşme imzalayan Trabzonspor’da Abdullah Avcı tam eleştiri oklarının hedefinde olurken gelen Kızıl-yıldız galibiyeti atmosferi tam anlamıyla değiştirmiş oldu. Avcı ve ekibi Kızıl-yıldızı yenerek sahadan 3 puanla galip ayrılmasını bildi. Avcı yönetiminde çıktığı birçok maçı kazanan Trabzonspor son günlerde adından sıklıkla söz ettiriyor. Umut Bozok transferiyle adını duyuran ve Yusuf Yazıcı transferleriyle ilgileri daha çok üzerine çeken takımda olumlu bir hava olmuş durumda. Trabzonlu taraftarlarının gönlünde taht kuran Uğurcan Çakır’ın son günlerde formundaki düşüşler taraftarı üzen gelişmeler olarak kabul ediliyor. Çakır’ın yakın zamanda Trabzon kulübüyle maaş artışına gitmesi gündemde olan faktörler arasında bulunuyor.

Trabzon Umutla Güldü!

Trabzon haber son günlerde kritik galibiyetlerinin hepsini son dakika golleri kapsamında almaya devam ediyor. Son Kayserispor maçında da Umut Bozok’un golüyle gülen Trabzon’da Maxi Gomez eleştiri oklarının hedefinde olan kişi konumunda bulunuyor. Maxi Gomez transferini 5 milyon Euro bedelle tamamlayan Bordo Mavililer yaz transfer sezonunu son derece hareketli geçirmişti. Takımın baştan aşağıya yenilenmesiyle beraber Trabzonspor’da son günlerde uyum sorunları göze çarpıyor. Trabzonspor kulübünden yapılan açıklamalarda Uğurcan Çakır ile yakın zaman içinde tekrardan sözleşme masasına oturulacağını dile getirdi. Çakır’ın maaşında artışa gidilmesi bazı yerli statüsünde bulunan oyuncuları kıskandırıyor. Böylelikle futbolcular arasında huzursuzluk ortamının hakim olması takımı endişelendiriyor.

Genel Kültür