Acil ve Hızlı Kurye Firmaları – İstanbul Kurye  | 0531 027 89 84

Acil ve Hızlı Kurye Firmaları – İstanbul Kurye  | 0531 027 89 84

Ala kurye 2010 yılında şu an genel müdürlük görevi yapmakta olan Erhan Aladağ tarafından kurulmuş bir kurye şirketidir. Şirket, motorlu, kiralık kurye ve toplu dağıtım hizmetleri vermektedir. Tüm Türkiye’ye hizmet vermek gibi büyük amaçları olan şirket kurulduğu günden günümüze büyüyerek iş hacmini genişletmiş ve amacı için tüm çalışanları ile çalışmaya devam etmektedir.

Acil Kurye Hizmeti Nedir?

Acil kurye hizmeti, teslim edilmesi aciliyet gerektiren paketlerin trafiğe takılmadan motokuryeler ile hızlı bir şekilde taşınmasına denir. Yıllardır hızlı kurye hizmeti veren firma yoğunluğu çok olan İstanbul, Ankara, İzmir gibi şehirlerde büyük rağbet görmektedir.

Acil Kurye Türleri Nelerdir?

Acilkurye türleri arasında normal kurye, Express kurye, VIP kurye, arabalı kurye ve uçak kargo vardır. Her birisi birbirinden hızlı olan bu kurye türlerinin sınıflandırılması taşıdığı paketin önem derecesine göredir. Ala Kurye, müşteri odaklı iş politikası ve hızlı kurye sistemi sayesinde zaman içinde teslimatın müşteriye en hızlı şekilde ulaşmasını sağlayacak yönde çalışmalarına yön vermiştir.

Acil Moto Kurye Ne Tür Paketler Taşıyabilir?

Hayati öneme sahi olan ilaçlar, organlar, bakım ya da ameliyat malzemeleri, kan, taşınmasının yanında büyük işletmeler için çok önemli olan belgeler, evraklar, tapular, gümrük belgeleri vb. müşteriye acil ulaşması gereken kargolar acil moto kuryeler ile taşınır. Kargonun boyutuna göre ise kuryenin kullandığı aracın alım hacmi değişebilir. Küçük paketler için küçük, büyük paketler için ise arabalı kurye araçları gibi büyük hacme sahip araçlar kullanılır.

İstanbul Acil Kurye Hizmeti ve Fiyatları

İstanbul Acil Kurye hizmeti adından da anlaşılacağı gibi oldukça hızlı bir kurye sistemidir ve kargo dakikalar içerisinde alıcıya ulaşır. İstanbul gibi yoğun bir şehre göre oldukça uygun bir fiyatlama sistemine sahiptir. Fiyatlama paketin boyutuna, ağırlığına ve taşınma mesafesi gibi farklı değişkenlere sahip olup diğer türdeşlerine göre oldukça uygun fiyatlıdır.

Hizmet Verdiğimiz İlçeler

Avcılar, Bahçelievler, Başakşehir, Bakırköy, Küçükçekmece, Ümraniye, Sultangazi, Üsküdar, Gaziosmanpaşa, Kartal, Ataşehir, Fatih, Sarıyer, Tuzla, Çekmeköy, Şişli, Beyoğlu gibi tüm ilçelere hızlı dağıtım ağı ve yüksek güvenlikli kuryeleri ile hizmet vermektedir.

Genel Kültür