Adımlarınızı Lamine İle Atın

Adımlarınızı Lamine İle Atın

Lamine parkeler 3 katmandan oluşarak en güvenilir şekilde yüzde yüz doğal bir kaplama malzemesidir. Günümüzde artık her şeyin sahtesi yapılırken bari attığımız adımlar doğal olsun dedik ve lamine parke çeşitlerimizi sizler için hizmete sunduk. Eska Floor olarak ‘Siz hayal edin biz yapalım’ mottosu ile sizlerin hayallerini gerçekleştiriyoruz. Bayimize gelerek evinize en uygun lamine parke çeşidine karar verebilirsiniz. Bizler siz ve hayalleriniz için bayilerimizde sizleri bekliyoruz.

 KALİTELİ ADIM KALİTELİ PARKE

 Eska Floor güvencesiyle ‘Kaliteli adımlar tüm zeminlerde’ diyerek sizler için en iyisini yapmak adına çabalıyoruz. Evinizde huzurla attığınız her adımın arkasında bizlerin güveni olsun istiyoruz. Mağazamızda istediğiniz modelini seçmekte özgürsünüz. Eviniz eski olabilir ya da yeni evinizin parkelerini beğenmemiş olabilirsiniz. En uygun ve güvenilir fiyatlar ile kaliteli malzemelerimizi yerinde test edebilirsiniz. Herkes kaliteli bir lamine parke hak eder.

 ÇEŞİT ÇEŞİT MODEL MODEL LAMİNE PARKELER

 Hepimizin hayali sıcak bir yuvadır bu nedenle dekorasyon herkes için önemli bir yer taşır. Evinizin her köşesinin aynı lamine parke çeşidi olmasına gerek yok. İsterseniz oturma odanızı taş desenli salonunuzu tahta desenli yaparsınız. Tamamen sizin hayal gücünüz ve sizin isteklerinize önem veriyoruz. Artık banyolarda mermer kullanmak yerine lamine parkeye geçildiğini de görüyoruz. Sizde lamine parke çeşitlerinden mermer desenli seçerek banyonuzda fark yaratabilirsiniz. Evinizde mutlu ve kaliteli yaşamanız için çabalamaya devam ediyoruz.

 LAMİNE PARKE ALIRKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN HUSUSLAR

 Lamine parke almaya kesin karar verdiyseniz mağazamıza gelmeden önce evinizde lamine parke kaplatacağınız odanın ya da odaların kesinlikle ölçülerini almanız gerekmektedir. Ölçülerinizi metrekare cinsinden alınız. Daha sonra sizinle parke altı izolasyon seçiyoruz ve böylece işin görünmeyen kısmını halletmiş oluyoruz. Bu işlemlerden sonra ise evinize ya da lamine parke kaplatacağınız odanın dekoruna göre lamine parke modelinizi seçiyorsunuz.

 Bu kısımda dikkat edilmesi gereken lamine parkenin kalınlık kısmıdır. Son kısım olarak süpürgelik ve geçiş profillerini seçtikten sonra alma kısmını tamamlıyoruz. Beğendiğiniz modeli en uygun şekilde muhafaza ederek size uygun gün ve saatte ekip arkadaşlarımız evinize gelip lamine parkelerinizi kaplıyor.

Genel Kültür