Adis Jahovic Bodrumspor Yolcusu

Adis Jahovic Bodrumspor Yolcusu

Adis Jahovic Bodrumspor Yolcusu

Çok uzun süreden beri Türkiye’de birçok takımın formasını giyen Adis Jahovic Bodrumspor yolcusu olmak üzere. Geçen sene Göztepe forması giyen ve istediği performansı sahaya yansıtamayan oyuncu ile Göztepe yönetimi Yollarına ayırdı. bunun üzerine Bodrumspor’dan teklif alan Adis Jahovic bu konuda imzaya çok yakın. Türkiye’de forma giyen önemli yabancı forvetler arasında yer alan 35 yaşındaki yıldız oyuncu Bodrumspor’dan teklif aldı. Oyuncuya aynı zamanda Pendikspor’un da teklif yaptığı öğrenildi.

Yaşının ilerlemesine rağmen hala futbol kariyeri devam eden tecrübeli oyuncu bu konuda disiplinli bir çalışma gerçekleştirmesi nedeniyle 35 yaşındaki bir oyuncuya göre çok daha iyi bir fiziğe sahip. Bununla birlikte her ne kadar Göztepe’de geçen sezon kötü bir performans gösterse de hala farklı takımların gözdesi olmayı sürdürüyor. Oyuncunun kendine iyi bakması ve antrenmanlarını aksatmaması nedeniyle 2 sene daha bu seviyede futbol oynayabileceği konuşuluyor. Oyunculuk kariyeri göz önünde bulundurulduğunda Adis Jahovic bu konuda ümit veriyor.

Makedon Oyuncuya İki Talip

Geçen senenin flaş takımlarından Bodrumspor gösterdiği performansın ödülünü aldı ve 1. lige çıkmayı başardı. Bunun üzerine transfer çalışmalarına hız veren Bodrumspor en son Göztepe forması giyen Adis Jahovic için transfer teklifi yaptı. Sezonun bitmesiyle birlikte Göztepe’den ayrılan Adis Jahovic yeşil beyazlı takım tarafından transfer edilmek isteniyor. Diğer taraftan Makedon forvet oyuncusu transferi için başka takımlarda devreye girdi. Adis Jahovic transferi için Pendikspor’da devreye girdi ve oyuncuyu transfer listesine aldı. Makedon oyuncuya iki takım talip. Bu teklifler karşısında oyuncunun hangi takıma imza atacağı hakkında oyuncu cephesinden Şu an için herhangi bir açıklama bulunmuyor.

Türkiye’de birçok takımı formasını giyen Adis Jahovic hakkında çıkan transfer söylentileri oyuncunun Bodrumspor ile daha ilgili olduğunu söylüyor. Joybet bünyesindeki haberler incelendiğinde uzun süredir Türkiye’de forma giyen yabancı futbolcular arasında başarılı performansı ile bilinen Adis Jahovic’in nasıl bir karar alacağı merak ediliyor. Göztepe ile 32 maça çıkan forvet oyuncusu toplamda 5 gol ile önceki sezonu kapattı. Türkiye futbol kariyeri boyunca birçok başarılı performans gösteren oyuncu dönem dönem performans düşüklüğü yaşadı ve en son Göztepe takımında yaşadığı performans düşüklüğü nedeniyle takım ile yaptığı sözleşme karşılıklı anlaşma ile sonlandırıldı. Böylece oyuncu serbest kaldı ve istediği takımla anlaşma yapabilecek.

Adis Jahovic Türkiye’de Birçok Takımda Forma Giydi

Makedonya’da dDoğan forvet oyuncusu Adis Jahovic Türkiye’de birçok takımda forma giydi. Türkiye’ye ilk olarak Göztepe forması giyerek adım atan oyuncu daha sonrasında antalyaspor’a transfer oldu. Ardından Yeni Malatyaspor ve Konyaspor takımlarına formasını da giyen tecrübeli oyuncu en son tekrar Göztepe futbol takımına transfer oldu. Burada istediği başarıyı elde edemeyen oyuncu karşılıklı olarak anlaşarak Göztepe’den ayrıldı. Oyuncunun kısa süre içerisinde Bodrumspor ile anlaşması ve bu takıma imza atması bekleniyor. Diğer taraftan oyuncuya Pendikspor takımının da ilgi gösterdiği ifade ediliyor. Her ne kadar Bodrumspor daha avantajlı da dursa da Adis Jahovic transferi için Pendikspor’un da son ana kadar teklifini sunacağı ve bekleyeceği ifade ediliyor. Şu ana kadar oyuncuya Türkiye’den 2 farklı kulüpten resmi teklif geldi.oyuncunun hangi teklifi değerlendireceği merak ediliyor ve büyük bir sabırsızlıkla bekleniyor. Oyuncunun Bodrumspor’a yakın olmasının en önemli sebepleri arasında şehrin hem gelişmiş hem de başarıya aç bir futbol takımının olması yeralıyor. Ayrıca şehrin hem turizm hem de doğal güzellikler açısından yüksek potansiyele sahip olması da oyuncunun kararının bu yönde ilerlemesine neden oluyor.

Spor