Arsenal’dan Lisandro Martinez Için Dudak Uçuklatan Teklif!

Arsenal’dan Lisandro Martinez Için Dudak Uçuklatan Teklif!

Arsenal’dan Lisandro Martinez için dudak uçuklatan teklif!

24 yaşındaki Arjantinli defans oyuncusu Lisandro Martinez çok yakında kariyerinde önemli bir sıçrama yaşayabilir. 2019 yılından beri başarılı Hollanda takımı Ajax’ta forma giyen yıldız, Katar’da gerçekleşecek olan 2022 FIFA Dünya Kupası’ndan önce yeni bir takımla yoluna devam edebilir. Genç yıldız bir süredir Premier Lig’in efsane takımı Arsenal’in yoğun ısrarıyla karşılaşıyor.

Ajax’ın başarılı defans oyuncusu için köklü İngiliz takımı Arsenal kısa bir süre önce ilk teklifini yapmıştı. Fakat ikili bu teklif karşısında anlaşma sağlayamamıştı. Şimdi ise Arsenal’in fiyatı artırıp yeniden Martinez’in kapısını çalacağı açıklandı.

Arsenal, Martinez’e 30 milyon sterlin teklif etti

İngiliz basınında ortaya çıkan haberlere göre Lisandro Martinez, İspanyol teknik direktör Mikel Arteta tarafından yoğun bir ısrarla karşı karşıya. Arsenal’ın teknik adamı, şartlar ne olursa olsun Martinez’i kadrosuna dahil etmeyi amaçlıyor. Kısa bir süre önce 25 milyon sterlinlik ücretle Ajax’ın yıldızına transfer teklifi gönderen ekip, aldığı ret cevabının akabinde teklifini artırıp yeniden şansını denedi. Kiralık bahis sitesi sayfamız kaynak bilgiler elde edebilirsiniz.

Londra ekibi, kabul edilmeyen ilk teklifinin üzerine şimdi ise 30 milyon sterlinlik bir teklif götürdü. Martinez şu anda teklifi düşünmeye devam ederken; aldığı son teklife karşı sıcak yaklaştığı öne sürüldü.

Lisandro Martinez geçtiğimiz sezon Hollanda liginin en kilit oyuncularından bir tanesi olarak kabul ediliyor. Bu yüzden Ajax, başarılı defans oyuncusundan vazgeçmeyi göze alamıyor.

Spor