Avustralya Açık Ne Zaman Hangi Kanalda Yayınlanacak

Avustralya Açık Ne Zaman Hangi Kanalda Yayınlanacak

Avustralya Açık Ne Zaman Hangi Kanalda Yayınlanacak!

Avustralya Açık tenis turnuvası, dünyanın en büyük açık tenis turnuvasıdır. Her Ocak ayında Melbourne, Avustralya’daki Melbourne Park’ta gerçekleşir. Avustralya Açık, dünyanın en büyük dördüncü spor etkinliğidir ve dünyanın her yerinden tenis severlerin katıldığı bir turnuvadır. Turnuva o kadar büyük ki yüz dönümlük bir alanı kaplıyor. Her yıl dünyanın dört bir yanından tenisçiler bu turnuvaya katılmak ve tenis kortunda yeteneklerini kanıtlamak için gelir. Cloudbet

Avustralya Açık her yıl çarşamba günü başlar ve pazar gününe kadar devam eder. Bu süre zarfında Melbourne Park’taki tenis kortları halka kapalıdır ve turnuva yetkililerinin tadilat üzerinde çalışmasına izin verir. Tadilat çalışmaları bittikten sonra, turnuva yetkilileri tenis kortlarını grup maçları ve bireysel müsabakalar için açar. Avustralya Açık’ta toplamda 100’den fazla etkinlik yer alıyor. Tüm bu yarışmalar dünya çapında yayınlanır ve dünyanın her yerinden izleyicileri çeker.

Birçok Ünlü Tenisçi Katılacak!

Avustralya Açık, Uluslararası Tenis Federasyonu tarafından her yıl düzenlenen beş Grand Slam turnuvasından biridir. Bu turnuvanın adı, Avustralya’nın en eski ve en ünlü parklarından biri olan Melbourne Park’tan gelmektedir. Bu turnuva başlamadan önce, oyuncular ve spor yetkilileri arasında televizyon yayınları için gündüz mü yoksa gece mi en iyisi olacağı konusunda çok fazla tartışma vardı. Kazanan öneri, hibrit yaz saati uygulamasıydı, böylece her iki seçenek de gelecek yıllarda kullanılabilir.

Avustralya Açık, dünyanın her yerinden en yüksek kalibreli tenisçilerden bazılarını kendine çekiyor. Novak Djokavic ve Rafael Nadal gibi ünlü tenis yıldızları bu prestijli etkinlikte yarışmak için geldiler. Tenis efsaneleri de bu turnuvaya küresel tur programlarının bir parçası olarak katılıyor diğer oyuncularla rekabet etmek yerine, hayır işleri için para toplamak için hayranlarıyla stadyum konserlerine katılıyorlar. Avustralya açık tenis turnuvası ocak ayıyla beraber başlaması bekleniyor. EuroSport1 ve EuroSport2 üzerinden canlı yayınlanması bekleniyor.

Spor