Cüzdan Derisi Seçmeden Önce Bilinmesi Gerekenler

Cüzdan Derisi Seçmeden Önce Bilinmesi Gerekenler

Cüzdanların ve çantaların rengini seçmek hem zevki yansıtacak hem de farklı inanışlara sahip olan kişilerin tercih edebileceği bir yapıda bulunabilecektir. Cüzdanlar ve çantalar konusunda deri ithalatı yapan Veyer kapsamında da farklı renklerde ve stillerde çantayla cüzdan seçimlerini yapabilmek mümkün olabilmektedir.

Renklerin enerjisine inanan ve bu doğrultuda seçim yapmak isteyen kişilerin genel olarak çanta ve cüzdanlarda da bu tip bir işleyiş içerisine girmeleri mümkün olmaktadır. Bu aşamada da renkler ve anlamlarının bilinçli bir şekilde bilinmesi de tercih edilme noktasında ne kadar önemli olduğu da ifade edilen bir husustur.

Kırmızı- Zenginliğin Sembolü

Kırmızı, genel olarak prestij, başarı ve para manasına gelebilmektedir. Öte yandan Uzakdoğu ülkelerinde mutluluk manası da çıkabilmektedir. Mutlu bir enerji verdiğinden ötürü yarma deri işlemlerini gerçekleştiren Veyer içerisinde de bu renkte hakiki deri aksesuarlarına denk gelebilmek olası olarak tabir edilmektedir. Bu anlamda da kişilerin inanışlarını destekleyecek aksesuarlar olarak görülebilecektir.

Siyah – Prestijin Rengi

Sadece maddi güç edinme ya da para kazanma adına tercih edilecek olan rengin siyah olduğu bilinebilecektir. Öte yandan otoriter bir imaj yaratma konusunda siyah rengi tercih edilebilecektir.

Mavi – Daha Fazla Para

İş ya da sabit gelir arayışı içerisine girenler için mavi rengi en uygun şartları sağlayacaktır. Klasik olarak görülmekle beraber özellikle iş görüşmelerine gideceklerin bu rengi tercih etmeleri gerektiği ifade edilmektedir. Toptan deri aksesuarları hususunda da mavi rengini ağırlıklı bir biçimde görebilmek mümkün olmaktadır.

Mavi, antik dönemlerde bolluk bereket manasına da gelebilir. Ancak kişilerin kendi enerjisi hakkında da bilgi sahibi olması bu seçim evresinde önemlidir.

Pembe – Mutluluk ve Refah

Pembe, kırmızıya oranla daha hafif bir etki yaratabilir. Kırmızının sahip olduğu tüm özelliklere sahip bir renk olarak görülse de daha az etki yaratabilecektir. Gelirle daha uygun bir biçimde zaman geçirmeyi desteklemektedir.

Beyaz- Maddi Güç

Beyaz rengi, genel olarak güç rengi olarak tabir edilmektedir. Dikkat çekmek ve etkili insanlarla bir araya gelmek adına tercih edilen bir haldedir.

Moda ve Yaşam