Eski Menajerinden Robert Lewandowski Hakkında Çarpıcı Açıklama!

Eski Menajerinden Robert Lewandowski Hakkında Çarpıcı Açıklama!

Eski menajerinden Robert Lewandowski hakkında çarpıcı açıklama!

33 yaşındaki Polonyalı santrafor oyuncusu Robert Lewandowski, 2014 yılından bu yana Bayern Münih forması giyiyor. Fakat ünlü futbolcu bu yaz Alman kulübü ile yollarını ayırmak istiyor. Geçtiğimiz haftalarda basına demeç veren dünyaca meşhur yıldız, artık Münih’te top koşturmak istemediğini, takım yönetiminin de bu kararına saygı göstermesini istediğini dile getirmişti. Bunun üzerine Lewandowski’nin adı pek çok kulüple anılmaya başladı.

Normal şartlarda Lewandowski’nin Bayern Münih ile sözleşmesi Haziran 2023 tarihinde sona erecek. Şu anda Barcelona’ya transfer olacağı iddiaları ortalarda dolaşan tecrübeli oyuncu, kulübün herhangi bir zorluk çıkarmadan gitmesine izin vereceğini umuyor. Ortaya çıkan son gelişmeler, Lewandowski’nin kariyerinde bilinmeyen bir gerçeği gözler önüne seriyor!

Lewandowski, Premier Lig’de oynamaktan korkuyor!

Robert Lewandowski’nin eski menajeri Cezary Kucharski, Sport1 kanalına verdiği demeçte dikkat çeken bazı açıklamalar kaydetti. Menajer, İngiltere’nin çok yağışlı olması sebebiyle ünlü yıldızın Premier Lig’de oynamayı hiçbir zaman düşünmediğini ifade etti. Ancak Kucharski’ye göre bunun gerçek sebebi, Lewandowski’nin İngiltere’de, Almanya’daki kadar etkili olamayacağını düşünmesinden kaynaklanıyordu. Kiralık bahis sitesi ile yeniden sizlerle. Menajere göre deneyimli oyuncu bu senaryodan ciddi bir şekilde korku duyuyor.

Barcelona ile görüşmeler devam ediyor

Sekiz yıllık Bayern Münih kariyerini bu yaz sonlandırmayı planlayan Robert Lewandowski, iddialara göre transfer dönemi bitmeden Barcelona ile anlaşma sağlayacak. Bütçe konusunda görüşmelere devam eden ikilinin ortak bir paydada buluşması bekleniyor.

Spor