Galatasaray Takımı İçerisinde Kluivert Ve Belotti Sesleri

Galatasaray Takımı İçerisinde Kluivert Ve Belotti Sesleri

Galatasaray Takımı İçerisinde Kluivert ve Belotti Sesleri

Galatasaray takımı, transfer içerisinde izleyiciler, oyuncular ve maç içerisinde yer almakta olan tüm hakemler tarafından dikkat çekici hamleler yapmaya devam ediyor. Hollanda kökenine sahip olmakta olan kanat oyuncusu Justin Kluivert için kiralama teklifi yapmakta olan sarı-kırmızılı ekip tarafından İtalyan olarak yer alan santrfor Andrea Belotti’yi de kendi gündemine aldı.

Sarı-kırmızılılar, bonservisi elinde olmakta olan Andrea Belotti için bir kez daha harekete geçti. İtalyan olan santrfor oyuncusu, daha öncelerden de Galatasaray takımının gündemine gelmiş; fakat buna rağmen yine de istediği yüksek ücret sebebi ile transfer olumsuz sonuçlanmıştı.

Okan Buruk’un ekibi ise bu kez oldukça daha iyi bir teklif ile beraber Belotti’yi kendi kadrosu içerisine katmayı da deneyecek.

Galatasaray, ayrıca Justin Kluivert’ı kiralamak amacı ile Roma’ya da bir resmi teklif sunumunu yaptı. Roma’ya yapılmış olan bu teklif içerisinde satın alma opsiyonu da bulunuyor.

Geçtiğimiz sezon içerisinde kiralık olarak Nice forması giymekte olan Kluivert, toplamda 31 adet maçta toplamda 6 adet gol atıp yine aynı şekilde toplamda 6 adette asist yapmış oldu. Yeni sezon içerisinde yer alacak olan isimlerden olan Kluviert ve Belotti’nin de yer alacak olduğu tüm maç ve müsabakalara da bonus veren siteler içerisinde yer verilecek. Bu siteler ise internet üzerine bonus veren bahis siteleri olarak yer alıyor.

Spor