İnstagram’da Anket Nasıl Yapılır

İnstagram’da Anket Nasıl Yapılır

İnstagram’da Anket Nasıl Yapılır?

İnstagram hikâye özelliği ile anket düzenleyebilir, farklı konularda takipçilerinizin fikirlerini alabilirsiniz. Anket yapmak için uygulama üzerinden veya tarayıcı üzerinden hesabınıza giriş yapabilirsiniz. Hikâye ekleme kısmını açmanız ardından anket seçeneğini açabilir ve düzenleyerek paylaşabilirsiniz.

İnstagram Story’de Anket Nasıl Yapılır?

İnstagram story özelliği, hikâye olarak da bilinen fotoğraf ve video yayınlayabileceğiniz özelliktir. Story kısmına farklı özellikler ekleyen sitede anket düzenleyebilirsiniz. İnstagram beğeni satın al hizmeti sunan Bayigram adresinden Story özellikleri hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz.

  • Hikayenizde anket düzenlemek için hesabınıza tarayıcı üzerinden veya uygulama üzerinden giriş yapabilirsiniz.
  • Sayfanın üst kısmında yer alan + butonuna tıklayarak hikâye paylaş seçeneğini açabilirsiniz.
  • Hikayenize fotoğraf eklemeniz ardından üst kısmında çıkan gülen emojiye benzer sembole tıklayarak gifleri ve story özelliklerini açabilirsiniz.
  • Anket başlığına tıklamanız ardından boş bir anket kutusu açılacaktır. Düzenlemeniz ardından hikâye paylaş seçeneğine tıklayarak anket paylaşımı yapabilirsiniz.

İnstagram’da Şıklı Soru Nasıl Yapılır?

İnstagram şıklı soru paylaşımı, hikâye özelliklerinden biridir. Bu paylaşımı hikâye kısmından yapabilirsiniz.

  • Şıklı soru paylaşmak için hesabınıza uygulama üzerinden veya tarayıcı üzerinden giriş yapabilirsiniz.
  • İnstagram ekranının üst kısmında yer alan + sekmesine tıklayarak hikâye sayfasını açabilirsiniz.
  • Bu sayfaya fotoğraf eklemeniz ardından üst kısmından story özelliklerini açabilirsiniz.
  • Test başlığına tıklayarak istediğiniz soruyu yazabilir ve şıklarını düzenleyerek paylaşım yapabilirsiniz.

İnstagram Evet Hayır Soruları Nasıl Yapılır?

İnstagram hikâye özelliği ile anket düzenleyebilir, test yapabilir ve soru paylaşımları yapabilirsiniz. Evet-hayır şıklı sorular paylaşmak için anket özelliğini kullanabilirsiniz. Bu özelliği kullanmak için hikâye paylaşımı yapmanız gerekir.

Hesabınıza giriş yaparak hikayenize bir fotoğraf ekleyebilirsiniz. Fotoğraf eklemeniz ardından üst kısmında çıkan gülen emojiye benzer sekmeye tıklayabilirsiniz. Anket başlığına tıklamanız ardından soru belirleyerek evet-hayır butonları ekleyerek paylaşım yapabilirsiniz.

İnstagram’da Ne Anketi Yapabilirim?

İnstagram hikâye özelliği ile istediğiniz her konuda anket düzenleme şansınız var. Anket düzenlemek için hikayenize fotoğraf eklemeniz ardından anket başlığına tıklayabilirsiniz. Anket kısmı tamamen sizin dolduracağınız şekilde boş olarak açılır. https://bayigram.com/instagram-begeni-satin-al/ adresi üzerinde hikâye özellikleri ve anket düzenleme hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz.

Teknoloji