İstanbul Gardrop

İstanbul Gardrop

İstanbul Gardrop

İstanbul gardrop iki tane benzer bölmeye sahip. Bu bölmelerden bir tanesi büyük ve üç çekmecelidir. Bir diğeri ise iki çekmeceli olarak yapılmış. Tüm bölmeler yüksek raflarla kaplıdır. Sağlam bir elbise askısı olup, estetik ve sağlamlık olarak beğenilen bir yapısı vardır. Koyacağınız odada bulunan yerdeki zemin düz değil ise, ayarlanabilir ayakları ile bu sorununuzun çaresi bulunmuş. Katlanarak konulan her tür giysiyi tertipli bir şekilde koyabileceğiniz beş adet çok fonksiyonlu rafları vardır.

Kcrraydolap firmasından dolaplar ile detaylı bilgi alabilirsiniz.  Uzun ve kısa boyutlarda olan her boyda kıyafeti saklamak için bol miktarda alana sahip. Bu özellik ise kıyafetlerin daha uzun süre sağlam ve yeni gibi kalmasını ve daha uzun süreli kullanma imkânı sağlar. Kaliteli hammaddeden üretilmiş olup insan sağlığına zararlı hiçbir maddeye yer verilmemiştir. Gardrop seçerken doğru mobilya seçmek çok büyük bir önem taşır.

İstanbul Gardrop Özellikleri

İstanbul gardrop özellikleri optimizasyonu kolay hale getirir. Kıyafetlerin türüne bakılmaksızın sırayla düzenlemenizi sağlar. Kıyafetlerinizi daima düzgün ve iyi durumda tutar. Dilediğiniz tercihlere uygun olarak, ayakkabı rafları ve hatta mücevher kutuları ile de size ulaşabilirler. İstanbul gardrop ile odanız daha geniş ve ferah görünür.

Dolap seçiminizin ardından, bu dolapları dekoratif olarak daha şık gösterebilirsiniz. Buna pek çok çeşitte örnekler verilebilir. Dolabınızın dekor olarak çok şık Led ışıklar eklemek ilk güzellik olacaktır.  Arzularınıza göre gardrop tasarımları yapmak odanın zarafetini estetikle harmanlar. Doğru gardrop seçmek çok önemlidir. Gardrop işlevsel ve pratik olmalıdır. Detaylı bilgi almak isterseniz kcrraydolap firması  ile iletişime geçebilirsiniz.

Moda ve Yaşam