İzmir Ekibi Menemenspor’a Yeni Bir Sürpriz Talip!

İzmir Ekibi Menemenspor’a Yeni Bir Sürpriz Talip!

İzmir ekibi Menemenspor’a yeni bir sürpriz talip!

Spor Toto 1’inci Lig’den TFF 2’nci Lig’e düşmüş olan İzmir temsilcisi Menemenspor’a sürpriz bir talip çıktı.

Bu sürpriz içerisinde İzmir’de inşaat, otomotiv, mühendislik, turizm, sigorta, medya ve spor sektörlerinde faaliyetlerini göstermekte olan, 3’üncü Lig’de amatörün eşiğinde almış olduğu Altay’ı 3 adet şampiyonluk ile Süper Lige kadar çıkarıp hemen ardından da düşmesine engel olamayan Özgür Ekmekçioğlu’nun yönetim kurulu başkanlığını yapmış olduğu Ekmas şirketinin, Menemenspor’a resmen talip olduğu büyük bir sürpriz ile öğrenilmiş oldu.

Özgür Ekmekçioğlu’nun şirketi ile beraber İzmir ekibi Menemenspor Başkanı olan Tahir Şahin arasında resmi bir görüşmenin başladığı belirtilenler arasında yer alırken, durumun kısa bir süre içerisinde netlik kazanacağı da ifade edildi. Taraflar, bütün konular içerisinde prensipte bir anlaşmaya varırken, artık avukatların da bu konu ile ilgili devreye girdiği ve aynı zamanda da evrak süreçlerinin başlatıldığı öğrenildi.

ADI, RENKLERİ VE LOGOSU KORUNACAK

Menemenspor’un adı, renkleri ve logosunun genel hatları ile korunması hususunda anlaşmaya varılırken, satın alma süresinin de sonlanmış olması ile birlikte kulübün yeni sezonda lige şirketin kendi ismi sponsorluğu doğrultusunda, Ekmas Menemenspor adı ile başlaması bekleniyor.

Özgür Ekmekçioğlu’nun adı daha önce de Bergama Belediyespor ile anılanlar arasında yer almıştı. Sezon içerisinde maçların detayları canlı bahis siteleri içinde yer almaya başlayacak.

Spor