JSwipe Sohbet Uygulaması

JSwipe Sohbet Uygulaması

Jswipe sohbet uygulaması, Yahudi iseniz veya Yahudi erkek veya kadınlarla çıkmak istiyorsanız JSwipe harika bir seçenektir. 2014 yılında, o zamanlar Birthright Israel için de çalışan kurucu David Yarus tarafından Fısıh tatili üzerinden başlatılan Brooklyn merkezli uygulama daha sonra rakibi JDate tarafından satın alındı.

JSwipe’da kısa bir biyografiye, eğitiminize ve yaşınıza girersiniz. Ayrıca koşer ve mezhepinizin bilgisini de doldurmanız istenir. Sonra kaydırmaya başlayabilirsiniz. Profil sayfanız Facebook sayfanızla bağlantı kurar, böylece daha önce Facebook’ta beğendiklerinize göre eşlerinizde hangi ilgi alanlarını paylaştığınızı gösterir.

JSwipe, ücretsiz etkinliklerin yanı sıra özel etkinliklere gidip ücretsiz içecekler ve ürünler gibi avantajlar elde edebileceğiniz birinci sınıf bir üyelik sunar. Özel sürüm ayrıca profilinizi kimin beğendiğini görmenizi, daha fazla eş için profilinizi güçlendirmenizi, hızlıca kaydırmanızı sağlar.

Bir aylık üyelik yaklaşık $ 25, üç aylık maliyet $ 45 ve altı aylık üyelik kabaca $ 60’tır. Tinder’a çok benzer şekilde, konuma göre etrafınızda kimin kaydığını gösterir, ancak mil yarıçapını çok daha büyük olarak ayarlayabilir ve tüm dünyada bekarları görebilirsiniz.

Üye olmak için Yahudi olmanız gerekmez ancak Yahudiler arası kullanıldığı için talipleriniz bu inançtan olacaktır. Ayrıca eğer Yahudiliğe merak saldıysanız size bilgi verecek misyonerler de içerde barınmaktadır. Bu açıdan, eğer kaymaya meyliniz varsa kullanmanızı pek tavsiye etmeyiz.

Eğer helal et konusunda seyehat ettiğiniz yerde bilgi almak istiyorsanız bu uygulama tam işinize yarayacaktır. Eşleştiğiniz kişiyle helal et satan dükkan bilgilerini aldıktan sonra uygulamayı silebilir ve işlerinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Jswipe sohbet uygulaması ve daha fazlası hakkında detaylı bilgi almak için https://www.sohbetci.net.tr/  sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Genel Kültür