Medyum Behçet Hocanın hünerleri nelerdir?

Medyum Behçet Hocanın hünerleri nelerdir?

Büyü hayatın en gizemli sırlarını içerisinde taşıyan bir bilinmezlik sırrı gibidir. Eski çağlardan bu yana büyü gerçeği insan ile iç içe günümüz teknoloji çağına kadar gelmiştir. Özellikle medyumlar sayesinde bu güne taşınan büyülerin bir çok amaca hizmet ettiği bilinmekte. Bu yazımızda insanların sıkça başvurduğu ünlü Medyum Behçet Hoca’ ya sorduğumuz bazı sorulara ve cevaplarına yer verdik. En merak edilen büyüler hakkındaki merak ettikleriniz yazının devamında…

 

 

Büyüler içinde bir çok karanlık sırı barındırmaktadırlar. Özellikle insanların büyü hakkındaki merakları ve araştırma istekleri de hesaba katılınca bu sırlar daha da çekici bir hale gelmektedirler. İşte bu en merak edilen büyüler genellikle aşk ve gönül işlerini hal yoluna sokan ya da bozan büyüler olarak ön plana çıkıyor. Bu yazımızda sizlerin özellikle bu büyüler ile ilgili merak ettiklerinize cevaplar sunması adına Medyum Behçet Hoca ile görüşmemize yer verdik. Kendisi bir çok danışanına hizmetler veren ve yurt dışında da bir çok ülkede tanınmış bir medyum. Özellikle aşk büyüsü, bağlama büyüsü ve papaz büyüleri hakkında üstat olarak gösterilen değerli medyumumuz bizleri kırmayarak değerli vaktini ayırdı ve sorularımızı yanıtladı. Yazımızın devamında sizler için bu konuşmalardan derlediğimiz sonuçları yayınlayacağız.

Bağlama Büyüsü Nedir?

Bağlama büyüsü malumunuzdur ki birisini kendine bağlama amacıyla yapılan bir büyüdür. Özellikle mevcut ilişkilerde aşırı güvensizlik duyuluyorsa kesinlikle bu büyüye başvuran bir çok insan bulunmaktadır. Bazen erkekler bazen de kadınlar eşlerini kendilerine daha bağımlı ve daha bağlı hale getirmek adına bağlama büyüsü işlemleri yaptırmaktadırlar. Bağlama büyüsü bazen de arada bir sevgi bağı olmaksızın birisini kadın yada erkek olması fark etmeksizin kendine bağlamaya yarayan bir büyüdür. Farklı amaçlar için de kullanıldığı bilinse de genellikle gönül işleri için yapılmaktadır. Hal böyle olunca da insanların bir çoğu kulaktan dolma ya da internette buldukları bir çok saçma yöntemler ile bağlama büyüleri yapmaya kalkmakta ve bir çoğu boşa kürek çekerken bir kısmı da cin gibi doğa üstü güçlerin saldırılarına uğramaktadırlar. Bağlama büyüsü gibi diğer tüm büyülerin yapımında cinlerden faydalanılmaktadır. Bu bazen sakin mizaçlı bazen de ifrit mizaçlı cinler olabileceğinden dolayı kesinlikle işin ehli bu mesele ile ilgilenmelidir. Medyumlar insanları bu tür sıkıntılardan kurtarmak özellikle bağlama büyüsü bozma konusunda başlarına bir dert gelmeden bunu sonlandırmak için oldukça dikkatli çalışmaktadırlar.

Aşk Büyüsü Nedir?

Aşk büyüsü denildiğinde ilk akla gelen şey sevdiğin birisinin de sana aşık olmasını istemektir. İşte bu büyü de tam bu konu için yapılmaktadır. Günümüzde bilinen yüzlerce aşk büyüsü tekniği olmakla birlikte Medyum Behçet Hoca bu konuda pir olarak kabul edilen üstat medyumlar arasında gösterilmektedir. Medyumluk sanıldığı kadar basit ve medyadan yansıtıldığı kadar da ayak altı bir hayat tarzı değildir. Bu sebepledir ki kendine her medyum diyenin aşk büyüsü gibi ciddi bir büyüde başarı sağlanması beklenemez. Aşk büyüsü konusunda tecrübe ve ilim gereklidir. Bu büyünün yapımında rüya ve telkin metotları sıklıkla kullanılmaktadır. Bir çok farklı kadim dilde yazılabilen bu büyü kişiye özel olarak hazırlanmaktadır. Yani birisi için hazırlanmış bir aşk büyüsü bir başkası için asla kullanılamamaktadır. Medyum Behçet Hoca özellikle kişisel bakımlar yaparak arada hangi durumlarda aşk olabileceğini görerek buna göre büyü hazırlanması gerektiğini ifade etmektedir. Aynı zamanda da bu kıymetli medyum aşk büyüsü bozma hususunda da alanının en iyileri arasında yer alıyor. Bundan sebeptir ki bir büyüyü bozmak yapmaktan daha zordur. Aşk büyüleri de en zor bozulan büyüler arasında yer almaktadır.

Papaz Büyüsü Nedir?

Papaz büyüsü karanlık alemin en tehlikelileri arasında geçen büyülerin genel ismidir. Bu büyü çok eski bir Süryani dilinde yazılmasından ve bu dilin de o dönemim papazları tarafından kullanılması sebebiyle büyünün adı papaz büyüsü olarak kalmıştır. Normal şartlarda papazlar ile alakası olmasa da bu kadim Süryani lehçesini bilen bazı papazlar büyüyü yapmaya kalkışmakta ve çoğu zaman da hem kendilerine hem karşı tarafa zararlar vermektedirler. Papaz büyüsü ölümcül hastalıklardan tutun da aşk büyüsüne kadar bir çok farklı amaca hizmet edecek şekilde yazılabilmektedir. Medyum Behçet Hoca özellikle papaz büyüsü bozma konusunda adından çokça söz ettiren medyumların başında gelmektedir. En eski medyumların yazdıkları kitaplarda papaz büyüsü bozmanın imkansıza yakın olduğunu not düşmeleri de gözden kaçırılmayacak bir noktadır. Hal böyle olunca da dünyanın bir çok yerinden insan papaz büyüsü yaptırmak ya da üzerlerindeki bu papaz büyüsü işlemlerinden kurtulmak için Medyum Behçet Hoca ile iletişime geçerek sıkıntılarına çare bulmaktadırlar. Papaz büyüsünün kara büyü olduğu ve en iyi medyumlar tarafından yapılıp nadir medyumun bozmaya cesaret edebildiğini de unutmamak gerekmektedir.

Medyum Behçet Hoca büyüler konusundaki ilmi ile bizlerin bu sorularını cevaplandırırken ufkumuzun bilinmeyene doğru yolculuğunda görünmeyen ince noktalara da bizim dikkatimizi çekti. Bu sebeple büyünün ne denli büyük bir ilim olduğu ve toplumun her kesiminden bir çok insanın büyü ile haşır neşir olduğuna şahit olduk. Sizler de çözümü imkânsız görünen sıkıntılarınız için Medyum Behçet Hoca ile iletişime geçerek ruhunuzu yoran tüm bu kargaşadan çıkabilmek için yol bulabilirsiniz.

Genel Kültür