Netflix Platformunda Bulunan İçerikler Nelerdir

Netflix Platformunda Bulunan İçerikler Nelerdir

Netflix Platformunda Bulunan İçerikler Nelerdir

Netflix, dijital bir platform olup içerisinde dizi, film, belgesel, çizgi film, tarihsel filmler olmak üzere birçok içerik içermektedir. Platformda bulunan bu içerikler her yaştan izleyiciye hitap eden içeriklerdir. Platform Türkiye’de ilk olarak 2016 senesinde yayıma başlamış olan bir platformdur. Bir şirket olan Netflix platformu, medya ve teknoloji hizmetleri sağlana bir şirkettir. Kaliforniya’da kurulmuş olan Netflix şirketi hala Kaliforniya, Los Gatos’ta yer almaktadır. Şirketin ana faaliyet ve ana amacı ücretli bir aboneliğe dayalı video akış hizmeti sunmaktır. Netflix platformuna üyelik işlemi oluşturulması üzerine, platformda yer alan bütün içeriklere erişim sağlanabilir. Netflix’e üye olmak ise oldukça kolay bir işlem olacaktır. Bu işlem esnasında üye olacak kişiden belirli bir miktar ücret talep edilmektedir. Bu ücretin ödenmesi ve adımların tamamlanması üzerine üyelik başlatılmış olacaktır. Daha sonra kullanılmak istenmediği zaman üyelik hiçbir ücret ödemeden sonlandırılabilir.

Netflix İçerisinde Yer Alan “Suıcıde Squad: Gerçek Kötüler” Filmi

Netflix içerisinde yer almakta olan Suıcıde Squad: Gerçek Kötüler isimli film belirli bir serinin devamı olan bir filmdir. Halk arasında bilinen Joker karakterinin de kadroda yer almakta olduğu bir filmdir. Filmin yapımı içerisinde 745.6 milyon dolar hasılat elde edilmiştir. Asıl dili İngilizce olan Suıcıde Squad: Gerçek Kötüler filmi 12 Ağustos 2016 tarihinde izleyici ile kavuşmuş olan bir filmdir. Film, Amerikan süper kahraman filmidir.

Suıcıde Squad: Gerçek kötüler Filminin Konusu Nedir

Kadrosunda birçok ismin yer almış olduğu bu filmin konusu bir karikatür, çizgi romandan uyarlanarak elde edilmiştir. Film içerisinde bolca kötü karakter ve bolca kötülük içerirken konusu ise Amerikan süper kahraman filmleri arasında yer alıyor. Filmin konusunda ise dünyanın en tehlikeli ve olabilecek en kötü takımını kurabilmek aması ile hapishanedeki “Süper Güçlü Kötü Adamlar”ı bir birliktelik kurar. Devletin de vereceği bir emir ile kurulacak olan grubu yenmek amacı ile bir İntihar Tim’i oluşturur. İntihar Tim’ini en güçlü silahlarla donatarak, gizemli bir şekilde kurulmuş olan suç örgütünü yenip, alt etmek için Tim’i göreve gönderir. İntihar Tim’inin kurulan takım ile mücadelesini de filmde konu olarak ele alınmıştır. Filme Netflix platformu üzerinden ya da internet sayfalarından izlenebilir. İnternet sayfalarına erişmek için ise netflix izle ya da netflix film izle gibi arama etiketleri ile arama yapılabilir.

Genel Kültür