Revizyon Burun Estetiği Ne Kadar Süre Sonra Tercih Edilmelidir?

Revizyon Burun Estetiği Ne Kadar Süre Sonra Tercih Edilmelidir?

Burun estetiği birçok kişinin tercih ettiği ve yüksek oranda başarıyla sonuçlanan bir süreçtir. Süreç yüksek oranda başarıyla sonuçlansa da her zaman başarıyla sonuçlandığını söylemek doğru olmaz. Sonuçta her ameliyatın belirli riskleri vardır, burun estetiğinde bu risk çok az olsa da ortaya çıkabilir. Yine ameliyatın başarılı geçmesi de insanları memnun etmeyebilir. Evet ameliyat başarılı geçmiştir ancak kişi kendi hayal ettiği burun yapısını göremeyebilir. İşte bu durumlarda sekonder rinoplasti olarak da isimlendirilen revizyon burun estetiği yapılmaktadır.

Revizyon burun estetiğinin normal burun estetiğine oranla daha meşakkatli bir süreç olduğunu söylemek mümkündür. Bu yüzden bu süreci alanında başarıyla anılan kişiler yönetmelidir. Düşününce ilk seferinde başarısız olunduğu için ikinci seferde başarısız olma lüksü bulunmamaktadır. Bundan dolayı revizyon burun estetiğini tercih edecekseniz kesinlikle bu konuda uzmanlaşmış kişileri tercih emeli ve sağlığınızı riske atmamalısınız.

Revizyon Burun Estetiğine Uygun Olup Olmadığınız Nasıl Anlaşılır?

Belirtilmesi gereken önemli konulardan birisi herkesin revizyon burun estetiğine uygun olmayışıdır. Peki ben revizyon burun estetiği için uygun muyum nasıl anlayacağım? Diye soruyorsanız bu tabii ki muayeneler sonucunda anlaşılabilecek bir şeydir. Yani inceleme yapmadan uygun olup olmadığı konusunda karar vermek mümkün değildir. İyi bir uzmana giderek uzmanla konuşup durumunuzu anlatmalı, ne isteğinizi ona aktarmalısınız. Tabii ki muayene yaptırmalısınız, muayene başarılıysa istekleriniz üzerinde karar kıldıysanız revizyon burun estetiğinin yapılabileceğini söyleyebiliriz. Revizyonun durumuna göre işlemin süresi değişiklik göstermedik. Küçük revizyonlar söz konusuysa işlem yarım saat gibi kısa bir sürede bile bitebilir.

Burun Estetiği Sonrası Daha Güzel Fotoğraflar Çekineceksiniz

Fotoğraf çekilmekten birçok insan hoşlanır. Peki burun yapınız güzel değilse, burun şeklinizden hoşlanmıyorsanız da fotoğraf çekilmek ister misiniz? Cevap çoğunlukla hayırdır. Bu yüzden fotoğraf çekimlerinden korkmamak için ya da hevesle fotoğraf çekilmek için burun estetiği olabilirsiniz. Burun estetiği sonrası nereden çekilirseniz çekilin güzel görüneceksiniz çünkü farklı yönlerden çekimlerde en etkili olan şey burundur. Yeni ve daha güzel burun yapınızla her fotoğrafta parlayacaksınız.

Sağlık