Son Dakika  Galatasaray Transfer Haberi Pisa’ya Giden Morutan’ın Satın Alma Opsiyonu Belli Oldu

Son Dakika Galatasaray Transfer Haberi Pisa’ya Giden Morutan’ın Satın Alma Opsiyonu Belli Oldu

Son Dakika | Galatasaray Transfer Haberi: Pisa’ya Giden Morutan’ın Satın Alma Opsiyonu Belli Oldu!

Son dakika haberi… Galatasaray takımının yeni sezonunun hemen öncesinde İtalya Serie B ekiplerinden bir tanesi olarak yerini almış olan Pisa’ya kiralamak için hazırlanmakta olduğu Olimpiu Morutan konusunda kararlaştırılan anlaşma sağlanırken Rumen oyuncunun satın alma opsiyonu da belli olanlar arasında yerini almış oldu.

Galatasaray takımında yeni sezonun hemen öncesinde kiralık gönderilmesi için planlanmakta olan Olimpiu Morutan, İtalya’ya gitmişti. Rumen oyuncu için ise İtalya Serie B ekiplerinden bir tanesi olarak yer alan Pisa ile sağlanan anlaşmanın da tüm detayları belli oldu. Bu detaylar ise bahis siteleri arasında da yer alan detaylar oldu. La Nazione’nin yapmış olduğu haberine göre ise Pisa, İtalya’ya gelmekte olan Morutan ve menajeri Ioan Becali ile olan görüşmelerinin oldukça olumlu sonuçlandığını belirtti. Burada da Galatasaray takımı ile olan anlaşmanın detayları da netleştirilmiş oldu.

İşte Satın Alma Opsiyonu

Galatasaray takımı, Morutan’ın kiralanmış olmasının karşılığında İtalyan ekibinden 300 bin Euro ücret alacak. Rumen oyuncunun ise satın alma opsiyonu da 6 milyon Euro olarak belirlenmiş oldu.

İtalya Serie B’de mücadelesini verecek olan Pisa, sezon sonu içerisinde Serie A’ya yükselmeyi başarmış olduğu takdirde satın alma opsiyonu da zorunlu hale gelmiş olacak.

Morutan’ın sağlık kontrolleri sonrasında resmî imzayı atacağı belirtilmekte.

Spor