Trabzonspor Yeni Sezon Hazırlıklarını Sürdürüyor

Trabzonspor Yeni Sezon Hazırlıklarını Sürdürüyor

Trabzonspor Yeni Sezon Hazırlıklarını Sürdürüyor!

Son şampiyon Trabzonspor yeni sezon hazırlıklarını sürdürüyor. Trabzonspor yeni sezon hazırlıkları kapsamında birçok yıldız oyuncuyu kadrosuna katmayı planlıyor. Trabzonspor’dan yapılan son açıklamalarda Hamsik’in takımdan ayrılmayacağı ve jübilesini Trabzonspor’da yapacağı duyuruldu. Yeni sezon hazırlarını sürdüren Trabzonspor’da başkan Ağaoğlu forvet hattını güçlendirmek istediklerini söyledi. Abdullah Avcı’nın planları doğrultusunda yapılan yeni sezon hazırlık planlamalarının tam gaz devam ettiği belirtiliyor. Fırtınanın yakın bir zaman dilimi içinde sağ stoper bölgesine takviye yapması bekleniyor. Yapılacak olan sağ stoper takviyesinin ardından sol bek bölgesine de yeni transferlerin yapılması beklenen gelişmeler arasında bulunuyor. Bahis siteleri

Trabzonspor tarafından yapılan açıklamalarda Kaan Ayhan ile de ilgilenildiği açıklandı. Ancak Kaan Ayhan’ın yüksek düzeylerde ücret talep etmesi üzerine transferin askıya girdiği konuşuluyor. Trabzonspor’un Stefan Strandberg ile de ilgilendiği konuşulan transfer dedikodularının arasında bulunuyor. Manchester United’ın yıldız oyuncusuyla yakından ilgilenen Trabzonspor’un transferi çok yakın bir zaman dilimi içinde kamuoyuna duyurması bekleniyor. Yıldız oyuncunun Trabzonspor’a ilgi duyduğu ve bu ilginin resmiyete dönüşmesi bekleniyor.

Trabzonspor’da Uğurcan Çakır’ın ise takımda kalacağı Abdullah Avcı tarafından duyuruldu. Çakır’a gelen birçok resmi teklifin olduğu fakat hiçbir teklifin istenilen seviyelerde olmaması Çakır’ın Trabzon’dan ayrılmamasını kararlaştırdı. Uğurcan Çakır’ın bu süreçte Trabzonspor’la olan sözleşmesinde iyileştirmeye gitmesi bekleniyor. Böylelikle Çakır’ın alacağı maaş 2 misline yükseltilmiş olacak. Yakın bir zamanda Çakır ile sözleşme yenilenmesi bekleniyor.

Spor